Po 100 letech opět na blogu!

9. srpna 2016 v 19:41 | Adél |  Nezařaditelné
Wow. Musím zatleskat svojí lenosti a nerozhodnosti. Tyhle dvě mě pěkně potrápily. Hlavně proto, že blog byl vytvořen už v únoru... Ale první článek vychází až v srpnu. A proč?

Zdroj: Google.com
Pořád jsem nevěděla jestli mám začít psát. Tenhle blog jsem vytvořila v jakésimsi stavu, kdy jsem si řekla, že psaní mi nehorázně chybí. Dříve jsem totiž měla už pár blogů, ale ani jeden z nich nečekala dlouhá budoucnost. Psala jsem totiž v době tak od dvanácti skoro až do patnácti. A právě v té době jsem si začínala pročítat staré články a moje jediná reakce byla: Jak jsem tohle mohla někdy vydat?
Zpočátku jsem články promazala, ale čím jsem byla starší, tím se mi to víc a víc nelíbilo. Věděla jsem, že bych jen promazávala dál až by na blogu nezůstalo vůbec nic. Ke konci už jsem neměla do toho psaní ani takovou chuť a nebyla jsem ani tak zapálená. Tak jsem všechny blogy zrušila a dala si, na můj vkus, dost dlouhou pauzu. Navíc jsem tenkrát ani neměla moc představu, o čem bych psala...
A proč jsem od toho února nevydala ani jediný článek? Bůh ví proč. Sama nevím přesný důvod. Jak už jsem napsala, bránila mi především lenost, kterou se snažím krotit, ale někdy je přece jen silnější než já :D. A pak ta nerozhodnost.
Mám začít zase psát? Nemám si to ještě rozmyslet? Co když mě to přestane bavit? Co když to nebude lidi bavit?
Takhle jsem asi uvažovala. Naštěstí jsem se rozhodla pro nový začátek a uvidíme, jestli mi to vydrží...
Možná je tohle trochu netradiční první článek, protože co jsem tak koukala, většina se představuje a tak. Navíc jsem ani nezačala oslovením... Kdyby to někoho pohoršovalo, tak se omlouvám, ale přišlo mi to nějak zbytečné, když zpočátku tu nejspíš stejně budu vést monology a nikdo tu nebude. Ale nechci nic zakřiknout.
Nejspíš už je čas tenhle kraťoučký článek ukončit. Pokud sem náhodou zavítáte, doufám, že se vám budou články líbit a třeba se sem budete rádi vracet :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann. Ann. | Web | 9. srpna 2016 v 19:55 | Reagovat

Já doufám, že ti to vydrží! :) Já sama jsem taky měla předtím plno blogů a kladla jsem si otázku 'bože to je trapas, jak jsem to mohla napsat?' :D Tvůj blog se mi zalíbil a rozhodně zde nejsem naposled, snad neskončíš ♥

2 world-of-infinity world-of-infinity | 9. srpna 2016 v 19:59 | Reagovat

[1]: Strašně moc děkuju za krásný komentář! Hned mi dodal víc odvahy♥

3 Simka Simka | Web | 10. srpna 2016 v 13:07 | Reagovat

Poznám celý ten proces ktorým si si prešla. Mala som asi minimálne 5 blogov, môj prvý bol asi zameraný na hru Sims ak si dobre spomínam :D A používala som tam ešte namiesto písmena k veľké a malé Q :D
Ja som sa tiež vrátila k blogu, lebo mi chýba písanie, je to určitá sebareflexia :) Dúfam že ti to vydrží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama